Het team van Voergroep Zuid helpt je graag verder

Ons team bestaat uit een mooie mix van jong en oud, leergierig en ervaren, ieder in zijn eigen specialisme en met hart voor de sector.

Ans van Haare
Ans van Haare

Verkoop Support Medewerker 06 420 884 89 ans.v.haare@voergroepzuid.nl

Antoine van Loon
Antoine van Loon

Directeur BU Voer & Grondstoffen a.i. 06 249 009 25 antoine.v.loon@voergroepzuid.nl

Bart Hoeben
Bart Hoeben

Nutrionist Zeugen/biggen 06 215 991 89 bart.hoeben@voergroepzuid.nl

Cindy Cattenstart
Cindy Cattenstart

Verkoop Support Medewerker 06 417 832 94 cindy.cattenstart@voergroepzuid.nl

Daphne Hermens
Daphne Hermens

Specialist Geitenhouderij 06 420 884 10 daphne.hermens@voergroepzuid.nl

Dirk Briels
Dirk Briels

Specialist Pluimvee 06 524 926 20 dirk.briels@voergroepzuid.nl

Erik Bruininx
Erik Bruininx

Manager Nutritie en Innovatie 06 420 886 63 erik.bruininx@voergroepzuid.nl

Erwin Altena
Erwin Altena

Specialist Varkenshouderij 06 111 018 41 erwin.altena@voergroepzuid.nl

Fons van Katwijk
Fons van Katwijk

Manager Varkenshouderij 06 249 034 33 fons.v.katwijk@voergroepzuid.nl

Frank van de Pas
Frank van de Pas

Specialist Varkenshouderij 06 525 351 08 frank.vd.pas@voergroepzuid.nl

Gonny van Helvoirt
Gonny van Helvoirt

Product Manager Varkens 06 249 015 62 gonny.v.helvoirt@voergroepzuid.nl

Hans Verberne
Hans Verberne

Specialist Leghennen 06 515 970 96 hans.verberne@voergroepzuid.nl

Harm van Schijndel
Harm van Schijndel

Praktijkondersteuner Varkenshouderij 06 525 351 13 harm.v.schijndel@voergroepzuid.nl

Harold Wouters  van den Oudenweijer
Harold Wouters van den Oudenweijer

Specialist Pluimvee 06 222 080 64 harold.wouters@voergroepzuid.nl

Herman Heijtmeijer
Herman Heijtmeijer

Financieel Directeur herman.heijtmeijer@voergroepzuid.nl

Inge Koolmees
Inge Koolmees

Management Assistent 06 143 198 63 inge.koolmees@voergroepzuid.nl

Ingrid Swinkels-Bouw
Ingrid Swinkels-Bouw

Productmanager Geiten 06 416 372 64 ingrid.swinkels@voergroepzuid.nl

Jan Altena
Jan Altena

Senior Accountmanager Varkenshouderij 06 295 361 61 jan.altena@voergroepzuid.nl

Jan Beekmans
Jan Beekmans

Senior Accountmanager Varkenshouderij 06 533 954 79 jan.beekmans@voergroepzuid.nl

Jari Dirven
Jari Dirven

Junior Marketing & Communicatie Specialist 06 484 430 90 jari.dirven@voergroepzuid.nl

Joep Poels
Joep Poels

Verkoop Support Medewerker 06 484 433 23 joep.poels@voergroepzuid.nl

Johan Absil
Johan Absil

Specialist Rundveehouderij 06 515 059 32 johan.absil@voergroepzuid.nl

Johan Verstegen
Johan Verstegen

Specialist Vleesveehouderij 06 297 383 03 johan.verstegen@voergroepzuid.nl

John van den Hombergh
John van den Hombergh

Specialist Wet- en Regelgeving 06 515 946 97 john.vd.hombergh@voergroepzuid.nl

John van Iersel
John van Iersel

Directeur Bruekers 06 515 744 38 john.v.iersel@voergroepzuid.nl

Maaike de Groot
Maaike de Groot

Medewerker Verkoop Binnendienst 06 249 015 53 maaike.d.groot@voergroepzuid.nl

Mark Dielissen
Mark Dielissen

Verkoopleider Rundvee 06 284 678 29 mark.dielissen@voergroepzuid.nl

Martin van der Hulst
Martin van der Hulst

Specialist Rundveehouderij 06 525 351 07 martin.vd.hulst@voergroepzuid.nl

Mat Winkelmolen
Mat Winkelmolen

Nutritionist Herkauwers 06 110 659 44 mat.winkelmolen@voergroepzuid.nl

Mathee Kamp
Mathee Kamp

Manager Marketing & Communicatie 06 284 686 53 mathee.kamp@voergroepzuid.nl

Maud van den Brand
Maud van den Brand

Nutritionist 06 292 258 91 maud.vd.brand@voergroepzuid.nl

Paul Peters
Paul Peters

Manager Verkoop Binnendienst 06 236 411 82 paul.peters@voergroepzuid.nl

Pauline van der Weerdt
Pauline van der Weerdt

Marketing & Communicatie Specialist 06 287 449 26 pauline.vd.weerdt@voergroepzuid.nl

Peter van Lier
Peter van Lier

Nutritionist Brijvoer 06 515 059 34 peter.v.lier@voergroepzuid.nl

Pieter Schoenmakers
Pieter Schoenmakers

Specialist Geitenhouderij 06 525 351 12 pieter.schoenmakers@voergroepzuid.nl

Randy Joosten
Randy Joosten

Verkoper Grondstoffen 06 185 984 28 randy.joosten@voergroepzuid.nl

René Lemmens
René Lemmens

Specialist Varkenshouderij 06 295 361 69 rene.lemmens@voergroepzuid.nl

Rens Peeters
Rens Peeters

Specialist Varkenshouderij 06 431 601 71 rens.peeters@voergroepzuid.nl

Richard de Graaf
Richard de Graaf

Specialist Geitenhouderij 06 420 903 77 richard.d.graaf@voergroepzuid.nl

Rick Peters
Rick Peters

Junior Specialist Rundveehouderij 06 381 190 38 rick.peters@voergroepzuid.nl

Rob Hermanussen
Rob Hermanussen

Specialist Rundveehouderij 06 523 775 80 rob.hermanussen@voergroepzuid.nl

Ron van der Werf
Ron van der Werf

Verkoop Support Medewerker 06 420 884 79 ron.vd.werf@voergroepzuid.nl

Ronald van de Ven
Ronald van de Ven

Algemeen Directeur ronald.vd.ven@voergroepzuid.nl

Ronald van Kol
Ronald van Kol

Nutritionist Vleesvarkens 06 515 059 39 ronald.v.kol@voergroepzuid.nl

Sandra Peeters
Sandra Peeters

Medewerker Verkoop Binnendienst 06 420 859 81 sandra.peeters@voergroepzuid.nl

Sjaak Rutten
Sjaak Rutten

Senior Accountmanager Brijvoer 06 295 361 60 sjaak.rutten@voergroepzuid.nl

Stef Lefebure
Stef Lefebure

Nutritionist 06 524 926 19 stefan.lefebure@voergroepzuid.nl

Twan de Groot
Twan de Groot

Specialist Varkenshouderij 06 295 361 83 twan.d.groot@voergroepzuid.nl

Twan Penninx
Twan Penninx

Projectleider Business Management 06 295 361 65 twan.penninx@voergroepzuid.nl

Twan Rovers
Twan Rovers

Senior Accountmanager Brijvoer 06 295 706 83 twan.rovers@voergroepzuid.nl

Twan van de Moosdijk
Twan van de Moosdijk

Senior Accountmanager Grondstoffen & Concentraten 06 158 518 58 twan.vd.moosdijk@voergroepzuid.nl

 
* verplichte velden

Wij gebruiken functionele-, analytische- en marketing- cookies om onze website te verbeteren, onze website gebruiksvriendelijker te maken en voor onze marketing doelstellingen. Klik je op 'doorgaan', geef je toestemming voor het plaatsen van cookies.